O nas

Todamex Elektronarzędzia

Sprzedaż Serwis Wynajem

Wspieramy naszych Klientów w codziennej pracy z szeroko pojętymi elektronarzędziami. Doradzamy i wskazujemy te, przy pomocy których można najskuteczniej ułatwić sobie prace remontowe, budowlane, a także ogrodnicze i warsztatowe. Staramy się przy tym pogodzić dwie trudne cechy: wysoką jakość z niską ceną.

W Wołominie posiadamy dwa oddziały firmy.
Siedziba główna mieści się przy ul. Kościelnej 63. Jest to market/sklep budowlany, a jednocześnie prawdopodobnie największy salon łazienek w Wołominie.
Drugi oddział firmy Todamex to filia, której stronę internetową właśnie odwiedzasz. Mieścimy się w Wołominie przy ul. Legionów 40B. Naszą specjalizację stanowią ogólnie pojęte elektronarzędzia. Oferujemy ich sprzedaż, serwis oraz wynajem.

Dla Ciebie od 1991. Nasze wieloletnie doświadczenie przekuwamy w fachową pomoc naszym Klientom zgodnie z naszymi specjalizacjami, każdego naszego oddziału.


Kontakt

Todamex Legionów

Jesteśmy miejscem, którego szukasz, jeśli potrzebujesz elektronarzędzi warsztatowych, albo ogrodowych. Kuchennych u nas nie kupisz, więc nie wpadaj po żelazko. Ale gdy szukasz szlifierki, wiertarki, wkrętarki, kompresora albo kosiarki, podkaszarki, czy też kosy ogrodowej, to jak najbardziej zapraszamy do nas.

Elektronarzędzia: ul. Legionów 40B w Wołominie.

Nasza oferta, poza wyżej wymienionymi sprzętami, obejmuje szereg innych - w tym maszyny spalinowe i pneumatyczne. Zajmujemy się ich sprzedażą oraz wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy również wypożyczalnią sprzętu budowlanego i ogrodniczego.

Todamex Kościelna

Siedziba główna naszej firmy przy ul. Kościelnej oferuje:

  • materiały budowlane, wykończeniowe, tynki, zaprawy, kleje, płyty G-k, panele podłogowe, narzędzia do remontu i budowy;
  • płytki, glazurę, terakotę, meble i wyposażenie łazienek, a także 500-metrową ekspozycję łazienkowych aranżacji oraz indywidualne projektowanie łazienek.

Naszym największym priorytetem jest fachowe oraz ukierunkowane na potrzeby Klienta doradztwo w zakresie zastosowania elektronarzędzi, materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Przejdź na stronę oddziału: Sklep z płytkami i market budowlany Wołomin

Nasi sprawdzeni producenci


Facebook